Promocje na OBI Dobrzany

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, gwarantuje on wrażenie sterylności, tak przecież pożądanej w tym tłu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z możliwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Węgorzyno

Aczkolwiek nie mniej popularną sprawą jest montowanie bieli z drugimi kolorami, więcej tymiż o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy oraz ostatnie w niskich kolorach. Należy ale mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na pewne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które także ją ożywią.

Promocje na OBI Węgorzyno

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, by wszystkie meble łazienkowe oraz wyposażenia sanitarne były w niniejszym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, głównie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą sprawą i zarazem bardzo znaną są płytki z wzorami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie zapoznaje się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Węgorzyno

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze ujawniają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że światło przedstawia się od jasnego koloru również daleko rozświetla pomieszczenie. Istnieje wówczas prosta zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą także zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się też duże lustro nad umywalką, które również rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na szeroką kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą i odbijały światło, jednak należy mieć, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien mieć na wzmiance to, że meble łazienkowe oraz akcesoria są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Węgorzyno

0 0 votes
Daj ocenę