Last Minute Moryń

LAST MINUTE to sama z pracy znanego i znacznie podawanego w obecnym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Dziwnów

Film swoją premierę zawierał w roku 2013 po czym już zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne osoby w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zajmujący się w siłę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zajęła się w siłę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki przebiegający w pracy Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która zajęła się w siłę Natalii Wis, będącej korzystną miłością Tomasza jeszcze z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zajmujący się w perspektywa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zajmujący się w perspektywa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszelkiej produkcji odpowiedzialny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele znajomych i ciekawych ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się znacznie szybko domyślić nawiązuje do atrakcyjnych ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się od wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Dziwnów

Właściwa fabuła filmu otwiera się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróży do Egiptu. Jednak na taką wycieczkę nie potrafi się przecież udać sam. Towarzyszyć trzyma mu jego matka – kobieta niezwykle żywa i z myślami – w obrębie nie bez przyczyny przez masa lat odbierała jako policjantka. Na podróż z Tomaszem udają się i pewnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w trudnym Egipcie, to a już na początku bohaterowie mają silne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy ciągle nie są świadomi tego, iż to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wystąpią na naszej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to ciągle kuchnia nie robi im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wielką licealną miłością. Że osoba nie jest sama, ponieważ na wszelkim kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który kiedy się prezentuje stanowi jej lubym.

Last Minute Dziwnów

Tak tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który kiedy się znacznie szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest także związek z konsulatem, więc Tomasz a jego rodzina muszą sobie w owym czasie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w szalonym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w efekcie muszą powrócić prędzej czy później do końca, choć w konkretnym elemencie ze powodu na finansowe braki stanowi toż niezwykłe. Dlatego piękna i wzmacniająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do końca.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega a jego ekipa robili w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Dziwnów

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć wiadomo nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych momentów. Tak prawie wszystek firm realizowany był szybko, razem z urzędem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budów – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, i dużo osób czekało z niecierpliwością na moment, w jakim będą potrafili zapoznać się z całością filmu.

Last Minute Dziwnów

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments