Kobiety Mafii 2 Stargard gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za obecne w światowych kinach widzowie potrafili go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach grających istotne role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Razem z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 składają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W następnej grupy dostajemy wątki trzech różnych formie, które w pewnym elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka jest wielkie plany, żeby odmienić swoje życie na łatwiejsze. Zawiera ona kontrakt na długi przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy ustawić się na całkowite życie. W tym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia również musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie stanowi gwoli niej to linie, ponieważ przez całe jej bycie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej chwile w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z kolei Siekiera nadal kładzie się w Maroko, gdzie znajduje naszego przyszłego męża Amira, który prezentuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest materiał Darii oraz jej interes z Kolumbijczykami. Z podstawowych uwag ta lokata nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do kraju tona kolumbijskiej kokainy ma dać jej występowanie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą materiału i poważnymi kłopotami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, lecz wtedy obecnie Daria jest wcale zrobiona do niedawnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i obecnie wydobywa się na wierzchu gangsterskiej drabiny. To w jej problemu pojawiają się nowe i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) również jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, sprawiając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w niniejszym obrazie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i uświadamiania ich z jedną, dużą pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w treść filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko z ostatniego, że potrafi wybrać z aktorów coś czego nie przedstawili w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi całkiem stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją cecha w sprzedaż dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w początkowej części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi niewątpliwie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny części nie sprzedają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja osadza się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz pokazuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go traktuje poczucie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest spójny oraz z dowolnym nowym filmem stara się jakością wizualną dawać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Wynik ich pracy jest kiedy dużo wyrazisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem części z elementami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego zwolennicy oraz im to sprawia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments