Doradca inwestycyjny Skwierzyna

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede każdym jest idealne rozwiązanie także dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją sprawę na tym zbycie kiedy również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny przychód na wtedy pamiętają słabsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny jest także bardzo intuicyjny i dostępny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Kożuchów

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z dużym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość zakładu jest uzależniona absolutnie z ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądu do dolara. Podsumowując jest to handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy także na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy oraz na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w sądu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma prosi o znacznie atrakcyjniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej kontrakty nie są określonych ram czasowych. Mogą dlatego zostać umorzone w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Kożuchów

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu długimi i bliskimi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji jest także dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Należą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi znacznie praktyczne. W planu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na cel konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w planu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy pracować. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do schowka lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na dostarczony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w cyklu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Tworzy się to jednak z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie jest to związane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W wyniku pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z jakiejś transakcji lub z jakichś 10 USD, w zależności z tego, jaka z ilości jest szersza.

Doradca inwestycyjny Kożuchów

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który stanowią zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością jedną z najdłuższych zalet Monfex są niskie kwoty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Ma on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji i zagranicznych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład miany jest między giełdą i użytkownikami i oddaje się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmian pożyczane są z różnej strony. Wysokość danego punktu jest przecież ściśle skojarzona z powierzchnią używanej dźwigni. I tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do pokaźnych zysków, należy jednak pamiętać, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni realizuje w dwie strony. Więc może spowodować duże sukcesy, ale również także wysokie straty. Stąd te określony jest dobry rozsądek i wykorzystywanie dźwigni adekwatnej do stanu posiadanej już informacji i wiedzy.

Doradca inwestycyjny Kożuchów

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dosyć bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest także system kiedy również technologia grana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, iż jako Konsument posiadasz dojazd do raportów i soków z konta w dowolnym momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz same się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia i kontrole naszych kont jesteś zdolność dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę prawdziwym zagrożeniem dla odbiorcy może istnieć wyłącznie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu wiedzy i umiejętności gracza. Dlatego przed podjęciem gry poleca się dokładne zapoznanie się z bazarem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o wykorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest ponad możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego aktualne relacje z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Kożuchów

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest zdumiewający i bezproblemowy w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu wyraża się główny panel. Po jego lewej stronie zlokalizowane są bieżące porady dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie wysokich pozycji. Również szczególnie dużym jest, że stały tam też zamieszczone porady mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są artykuły na problem dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza oraz na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z tego etapu przydatna jest więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jeszcze o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest poważną polecenia podstawą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując stanowi ona prosta, intuicyjna i pozytywna także dla początkujących kiedy oraz mocnych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zajęcia w jakiejkolwiek chwili. Wartym przyczyny jest także niewątpliwie aspekt, iż dla odbiorców jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu jest także przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i przyjazne rozwiązanie do użytkownika. Gdyż dzięki swobodnemu dostępowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje nadzieję na podwyższenie stanu naszych kwalifikacje w atrakcji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Kożuchów

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem a piekielnie odpowiednią oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję planu na wykonywane operacje i olbrzymią kwotę i lekki wstęp do środków edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat każdy że bez problemu znaleźć na forach a w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments