Botoks Police

Mocny i ciężki akcji Botoks, już od pierwszych minut motywuje do oglądania. Film rozmawia o patologicznej rodzinie, która decyduje się na naprawę naszego życia. Darek i Daniela podejmują więc działalność w ratownictwie medycznym. Ich praca łatwo się a kończy, jeśli do indywidualnego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż stanowi w ciąży, z prośbą o ochronę przyjeżdża do lekarz Agaty, która wraz ze własnym chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Czaplinek

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej osiągnięć działalność w znaczącym koncercie medycznym. Aby zmienić nasze samopoczucie i produkty sprzedażowe Daniela przyjmuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta zamyka się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, jest wtedy dobre rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog jest w ciążę, zaczyna ujawniać własną sylwetkę na fakt aborcji. Niezadowolony z tego stanowiska ordynator oznajmia, że gdy się coś osobie nie podoba, to chyba się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje a swoją funkcję.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że stan jej lubego stanowi bardzo niski, przyjmuje się na danie komórek jajowych aby dać szansę na dziecko innym rodziną.

Botoks Czaplinek

Wyjeżdża to do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Nasz, nawiązuje ona współpracę z Daniela, która łączy lekarzy skorych do wykonywania recept na znaczny lek, za co otrzymają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie mają przedstawić swój przełom w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca sklep z obecnym lekiem. Jej zadaniem jest zbyt nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Jednak na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest niebezpieczny, a stan zdrowia dziecka jest pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, a wolno jej brakiem, przyjmuje się na wypisanie się ze szpitala na samodzielne żądanie.

Botoks Czaplinek

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna mężczyznę i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie mogą jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta niechętnie się zgadza i zmierza do Adama. Na zajęciu, ujawnia się, że zabawa była tylko powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają mężczyznę i zakładają mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, wspominając o tymże kiedy podejmuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w planie kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Objawia się bowiem, iż obecnym zaś za przeciwnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, mówi się z faktów Markowi, który była się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w której dała komórki z zapytaniem, ile dzieci narodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata przyjmuje się zmienić zdanie i spotkać się z całymi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą zajmować się estetycznymi i młodymi dziećmi. Ich liczba sprawia, że Beata mocno ma to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest podawany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, jak musimy zawierać wyłącznie na siebie, jak ciężko jest podjąć decyzję z jakie przyczyniłyby się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, strach i środek, to niewielkie emocje wprowadzone w filmie.

Botoks Czaplinek

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments